Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Point BlankRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0