Titles you rated
Brother BearRated ★ 4.0
HolesRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Lady in the WaterRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Crocodile DundeeRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 1.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 4.0