Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Beyond Stranger ThingsRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0