Movies
Ratings
731
The World of LoveRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0
ToscanaRated ★ 3.5
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.5
Claire's KneeRated ★ 3.5
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 4.0
Rendezvous in ParisRated ★ 4.0
Lost and FoundRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 3.5- When Winter ComesRated ★ 3.5