Titles you rated
Queen of WalkingRated ★ 2.5
While We're YoungRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 1.0
The MasterRated ★ 3.5
Certified CopyRated ★ 2.5
PauletteRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 3.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
Certain WomenRated ★ 3.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.0