Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
TrainwreckRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0