Titles you rated
UnchartedRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5