Titles you rated
Dream HighRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0