Movies
Ratings
524
The Terror LiveRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Shinjuku IncidentRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0