Movies
Ratings
1284
The ThroneRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
HereticRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The PlatformRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5