Series
Ratings
71
Be with YouRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
TamiouRated ★ 3.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0