Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0