Movies
Ratings
318
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Return To SpaceRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5