Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- Bambino!Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
The Black SwindlerRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- おせんRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0