Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5