Movies
Ratings
274
Groundhog DayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0