Movies
Ratings
164
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0