Movies
Ratings
92
Miss GrannyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
RadiusRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5