Titles you rated
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0