Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5