Titles you rated
Only YesterdayRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Oliver!Rated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5