Series
Ratings
48
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Pure in HeartRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.5