Series
Ratings
41- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0