Movies
Ratings
563
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5