Movies
Ratings
738
A House of DynamiteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The Island of CatsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0