Movies
Ratings
850
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5