Movies
Ratings
80
Begin AgainRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0