Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Sing SingRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5