Titles you rated
FocusRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0