Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
CracksRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5