Series
Ratings
22
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0