Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5