Titles you rated
The NewsroomRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.5