Titles you rated
MonsterRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5