Titles you rated
ContactRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 1.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5