Movies
Ratings
305
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5