Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0