Movies
Ratings
502
Logan LuckyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
DuelRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0