Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0