Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Our MovieRated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Korea No.1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The New PopeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 1.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5