Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 2.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 2.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
Royal FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0