Titles you rated
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5