Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 1.0