Titles you rated
Miss BaekRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 5.0
PeppermintRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
The PalaceRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5