Series
Ratings
19
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Princess AgentsRated ★ 4.5
My SunshineRated ★ 5.0
Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0