Titles you rated
PrisonersRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 0.5
MapadoRated ★ 0.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 0.5