Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
My Life in RuinsRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 0.5
Patriots DayRated ★ 0.5
Marie AntoinetteRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
Detroit Metal CityRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.0
White FangRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.0