Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0- Hair ShowRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
- I'm Dying SoonRated ★ 2.5
When I Was The PrettiestRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0- My Life's Golden AgeRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5