Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Ugly CakeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5