Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0